sex hikaye

KEZDőK+ÁLMODOZÓK VI. - Celluloid Műhely

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2000. szeptember 15. péntek, 23:00

rendezés  


egy oldalon
195-176  /  195


 
2011. november 23. szerda, 10:41 195. | Raw86

Blue Gold - Spot

http://www.youtube.com/watch?v=zq9833vJpe0

 
2011. november 23. szerda, 10:41 194. | Raw86

Blue Gold - Spot

http://www.youtube.com/watch?v=zq9833vJpe0

 
2011. május 4. szerda, 18:41 193. | Bazsi02
Sziasztok

Szeretnék egy kis segítséget kérni, de ezt biztos nemitt kéne megtennem.Multimédia fejlesztő vagyok  Nem tud valaki olyan weboldalt,portált ahol Bármilyen filmezéssel,tv produkcioval kapcsolatos állásokra , pályázatokra lehet jelentkezni ? aki tud küldene nekem egy e-mail-t: ho.balazs@freemail.hu címre. Előre is köszönöm.

 
2011. január 14. péntek, 00:43 192. | RVB

Sziasztok!

Szeretnék RKH egyik számához egy YouToob-os videót késziteni, és ehhez felakkarok használni a Tanú című film néhány jelenetét.

Abban tudnátok segíteni, hogy ki a film jóg utodja vagy kitől kell erre engedélyt kérni?

Elnézést, hogy ebbe a topikba írtam, de még nem ismertem ki magam annyira fórumon, ez tünt a legszimpatikusabbnak :).

 

Szép napot mindenkinek!

részletes keresés
 
2010. február 6. szombat, 23:58 191. | reisingerdavid

rövidfilmek Kongóból:

 

http://www.youtube.com/tordaycongoproject#g/

 

http://www.vimeo.com/album/177191

 
2002. augusztus 6. kedd, 19:51 190. | filmhu
Szia Macisajt!

Éppen nagy munkában vagyunk, tehát vagy felhívod a Balázst vagy minden kedden találkozunk egy műhelytalálkán. melyiket szeretnéd?
 
2002. július 23. kedd, 14:35 189. | filmhu
Kedves Balázs, alas: Cellatag !:)

Én csak most kapcsolódtam be a beszélgetésbe, de nagyon érdekelne, amit csináltok. Jól emlékszem, ha azt mondom, hogy a Celluloid Stúdióról olvashattam az idei filmszemlével kapcsolatban? Ugye titeket zártak ki mocsok módon a Szemle filmjei közül?
Hol lehet feliratkozni a Hírleveletekre?

Üdvözlettel:
Macisajt
 
2001. szeptember 2. vasárnap, 10:41 188. | filmhu
Hello mindenkinek!
A Cellaműhelyről a friss infókat a:
cell.freeweb.hu-n találhatjátok meg!
MIndenkit várunk a Soho Filmfeszt. programjaira Szept. 8-9 (Ráday utca)között és az utána tartandó Workshopra mely a Kultiplexben lesz. Olvassátok a Celluloid Hírlevelet! stb.

Hello
Cellatag
 
2001. május 29. kedd, 14:05 187. | filmhu
Most nem vagyok képben, hogy miről van itten szó, de szeretünk Senki, ne csüggedj!
 
2001. május 29. kedd, 14:00 186. | filmhu
Miért nem ír senki?
 
2001. május 29. kedd, 14:00 185. | filmhu
Miért nem ír senki?
 
2001. április 16. hétfő, 19:59 184. | filmhu
Helló!

Nagy szünet után ismét itt, sziasztok! Egy kis magyarázat: a KASZT - Közgáz Amatőr Színtársulattal a napokban mutattuk be új munkáinkat a Pesti Vigadóban. A bemutató meg volt, kezdek észhez térni... :-)

No, annyi kínlódás után összeállni látszik valóban a BBS-anyag. Hogy miért csak most? Az utóbbi másfél hét az én saram, előtte viszont nem kevés időbe telt, mire szalonképes formába pofoztuk a filmterveket.

A kiválogatás során a következő tervek maradtak fent a rostán:

- Seprűs Zoltán: Zsuzsa
- Szoboszlai Annamária: A szívedben élve, kedvesem?!
- Káli György - Szoboszlai Annamária: A kék csónak (elsőként rész etűd formában)
- Sütő Georgina: A nő (elsőként rész etűd formában)
- Csákvári Géza: Szakítások

Valamint a korábbi, már igencsak kivitelezésre kész, a tagság által megszavazott tervek közül:

- Gonda Rudolf: Abendessen (megvalósításra kész, támogatókkal, szereposztással)
- Orosz Dénes: Ott vagy még? (megvalósításra kész, a költségvetés 80 százaléka rendelkezésre áll)
- Saufert Ákos: cím nélkül (megvalósításra kész)

Az, hogy fent maradtak a rostán, még nem jelenti azt, hogy be tudtuk volna adni őket. Rengeteget mindent kellett javítani, újraírni a szinopszisokban. Most már úgy fest, végleges az anyag, kiegészült a műhely referenciáinkkal, sajtóanyagokkal, a rendezvények bemutatásával, szóval komplett a cucc.

Holnap - mint minden héten - műhelytalálkozó 17 órától, ezúttal a Trafóban. Várlak titeket!

Üdv
Lóth Balázs
 
2001. április 1. vasárnap, 18:10 183. | filmhu
Fiók, a héten új horvát filmek az Örökmozgóban! Lesznek kisjátékfilmek is.
 
2001. március 14. szerda, 13:21 182. | filmhu
Helló!

Több, mint húsz szinopszisnál tartunk, mármint ennyi érkezett a BBS-CELL együttműködésre. Van közöttük nagyon komoly és nagyon komolytalan.

A kedden délután megválasztott ajánlóbizottság (wow!) tagjai a következők (némi ismertetéssel az újak kedvéért):

- Csákvári Géza (okleveles teatrológus, újságíró a Népszabadságnál, független rendező-dramaturg)

- Orosz Dénes (MAFSZ filmkészítő tanfolyam, újságíró a VOX Magazinnál, díjazott független forgatókönyvíró-rendező)

- Saufert Ákos (angol nyelvtanár, díjazott független forgatókönyvíró-rendező)

- Gonda Rudolf (okleveles mérnök-közgazdász, Polifilm filmkészítő, Cédrus folyóirat lapmenedzser, díjazott független forgatókönvíró-rendező)

- Lóth Balázs (okleveles tv-kommunikációs sz., NYFA filmkészító, Kerületi Kalauz reklámkiadvány ügyvezető, díjazott független rendező-operatőr)

Nekünk ötünknek lesz a dolgunk kiszűrni a nem igazán kiforrott elképzeléseket, valamint sorrendet fölállítani, hogy mely tervek állnak a legközelebb a megvalósuláshoz. Ez azonban csak ajánlás, DÖNTÉS KEDDEN SZÜLETIK!

Aki JÖVő KEDDEN nem tud eljönni a TRAFÓBA, 17 ÓRÁRA, az alábbiakról marad le:

- EGYESÜLET ALAPÍTÁS
- CELL-BBS FILMEK MEGSZAVAZÁSA

Aki még küldeni akar szinopszist, ma - szerdán - hat óráig megteheti az emil címemre.

Üdv
Lóth Balázs
 
2001. március 11. vasárnap, 23:38 181. | filmhu
Helló!

A lelkesedés csak ne csüggedjen, mert jó híreim vannak, kedves műhelytagság.

A Balázs Béla Stúdió úgy döntött, támogatja a Celluloid Műhelyt azzal, hogy TÖBB KISJÁTÉKFILMÜNK ELKÉSZÍTÉSÉBE BESZÁLL. Ez a gyakorlatban a következőket jelenti:

- 16 mm-es filmkamera (ARRI SR2)
- komplett képi és hangos utómunka
- kapcsolatok olcsóbb negatívhíváshoz és átíráshoz
- az igazán jól sikerült filmek esetében a 35 mm-es nagyítás finanszírozása is szóba jöhet

Mivel a filmterveket SOS várják, az elmúlt hónapokban verejtékes munkával kialakított egyesületi szabályzat alapján kedden a következő feladatok várnak ránk:

- MINDENKINEK EL KELLENE HOZNIA KEDDEN 17 ÓRÁRA A FERENCVÁROSI MűVELőDÉSI KÖZPONTBA MAXIMUM KÉT OLYAN KISJÁTÉKFILMTERVÉT, amelyet reálisnak és kellően kidolgozottnak érez ahhoz, hogy támogatás esetén rövid időn belül el is készítse 16 mm-re

- A MűHELYNEK MEG KELL VÁLASZTANIA AZ ÚN. AJÁNLÓ BIZOTTSÁG TAGJAIT; csak emlékeztetőül, ezt arra találtuk ki, hogy legyen öt olyan ember, aki előzetes költségvetésekkel, az abszolút komolytalan munkák kiszűrésével, az egyes filmtervek realitásának megállapításával előválogatja és fontossági sorrendbe teszi a filmterveket, hogy aztán közösen döntsünk róla, melyik megy bármilyen pályázatra

- MINDEN LEENDő EGYESÜLETI TAGNAK ALÁ KELL ÍRNIA A KÖZGYűLÉSI HATÁROZATOT az egyesület alapszabályának elfogadásáról.

Huh. Ez most nagyon hivatalos volt. Nagyon fontos, hogy a fentieket tudjuk tartani és kedden beinduljon az előkészítő munka.

No, béke veletek,
Lóth Balázs
 
2001. március 6. kedd, 20:59 180. | filmhu
Kedves Mindenki!

Most jövök a műhelytalálkozóról és igazán jónak találtam.Felidéztem magamban az elsőt,amikor mindenki néma csendben ült és cérnahangon elsuttogta,hogy tulajdonképpen miért is szereti a filmet(esetleg csinálni).
A mostani viszont teljesen más volt.Mindenki megosztotta társaival az elképzeléseit,sokszor heves vita bontakozott ki és észrevettem,hogy mindenki milyen lelkes.És ami a legszebb:a másik filmje iránt IS!
Szerintem a filmezésben mindenképpen az összetartás és a bátorítás a legfontosabb,hiszen csapatmunka folyik.Ez különösen az elsőfilmesekre vonatkozik,hiszen mi még elég bizonytalanok vagyunk a filmünkkel kapcsolatban.

Szóval igazán várom a következő találkozót.Remélem,a lelkesedés nem csügged!

Üdv mindenkinek:
Mannheim Patrícia(Cia)
 
2001. március 6. kedd, 19:24 179. | filmhu
Amugy
HAJRA CELLA!!!!
HAJRA BALAZS!!!!

es vegul de nem utolso sorban a 6-2es gyozelemre:
HAJRA VASAS!!!!!!!!
 
2001. március 6. kedd, 19:22 178. | filmhu
HAHAHA!!!! ESZREVETTE!
Na es pont most nem tudtam muhelybe menni .
Ezert ezer szorri.
Amugy mostmar megismernek az utcan, stb. Ugy unom hogy mindig csak azt mondjak, hogy jaj de jo vagy a FILMVILAGBAN....
uhum uhum
Na legalabb nagy baromsagokat nem mondtam .
Remelem...

Amugy csao mindenkinek!
A kaligyuri
 
2001. március 6. kedd, 11:11 177. | filmhu
Helló!

Ugye nem felejtettétek el, hogy ma műhelytalálkozó lesz a Trafóban? 17 óra, várunk mindenkit.

Amúgy ajánlom figyelmetekbe a Filmvilág aktuális számát. Olvasható benne egy beszélgetés Jancsó Miklósról - az egyik beszélgető Káli Gyuri, műhelyünk tagja. HAJRÁ KÁLI GYURI!!!! Amúgy tényleg érdekes az írás.

Üdv
LB
 
2001. március 1. csütörtök, 19:06 176. | filmhu
Bergman: Csend
16ora Szinbad jovo Hetfo (Marc. 5.)

Haho!!!
By Gyu
195-176  /  195

nka emblema 2012