sex hikaye

A 38. Magyar Filmszemle díjazottai

a topikot nyitotta: filmhuadmin | 2007. február 6. kedd, 20:49

rendezés  


egy oldalon
7-1  /  7


 
2007. február 7. szerda, 19:32 7. | torolt felhasznalo
Kedves ulysses!

Az Álszent topik továbbra is ott van a helyén.

Elérheti a címlap fórumajánlójából, a fórumra kattintva is listázódik, és a filmnévjegyhez is kapcsolódnak a hozzászólások, vagy ide kattintva is:

http://szemle.film.hu/szemle_forumcikk.ivy?artid=5fc5b0b0-29f4-4866-a5e9-fd4f4095c3db

Üdv: filmhu stáb
 
2007. február 7. szerda, 18:30 6. | ukiyo
Igen, a kísérleti kategóriában pontosan 1 darabot.

Egyébként ha valakit is érdekel(nének) azok a folyamatok, amelyek éppen a vizuális nyelv idevágó részét érintik a legerőteljesebben, akkor ez nem történ(hetett) volna így. Ja, persze szerintem :)

Augy Kedves Akiboj, köszönöm és minden jót,
dm
 
2007. február 7. szerda, 17:43 5. | akiboj
Sztem azert osztottak egy-ket dijat...

http://www.mozinet.hu/index.nof?o=0&nyelvid=1&k1=1&k2=13&hid=4169

Amugy Kedves Demeter: lattam a filmed a Szemlen es gratulalni szeretnek! Erdeked, friss es otletes kisfilm!
 
2007. február 7. szerda, 15:46 4. | ukiyo
Üdv,

Először is gratulálok minden díjazottnak!

Némi ellentmondást érzek azonban az engem is érintő kategóriával kapcsolatban – a kísérleti és kisjátékfilmes szekciót értem ez alatt. A disszonancia a kategória fontosságát és a mezőny erősségét hangsúlyozó kommunikáció, és annak díjazása között érvényesül. A kísérleti szekcióban ugyanis 1db díjat tudtak kiosztani, és nulla darab elismerő oklevelet, a kisjátékfilmek esetében sem jobb a mérleg. Ez – összehasonlítva a többi kategóriával – minimális elismertséget jelent. Ennek értelmében az ide vonatkozó kommunikációt hamisnak is vélhetném – védelmére kizárólag a kisfilmes zsűri korrektségét tudom felhozni, hiszen ők valóban szántak időt és figyelmet arra, hogy megfigyeléseiket – a kerekasztalbeszélgetés során - megosszák az alkotókkal.

demeter márton

p.s.: tudom, hogy rengeteg a kisfilmes fesztivál! :)
 
2007. február 6. kedd, 22:04 3. | ulysses
Az Álszent című film leírását és hozzászólásait (kommentjeit) miért vettétek le az eredményhirdetés után a "kisfilm" topik-ból?
Ez nagyon gáz! Már csak azért is, mert a filmet számos kritika, pozitív-negatív, érte. Ez hol van?
Két órája még olvastam. Tegyétek vissza!
 
2007. február 6. kedd, 21:03 2. | nevem_senki
Egy fenét. Már az is a magyar filmszakma szégyene, hogy létrehoztak egy zsánerfilmes díjat. A közönségdíj odaítéléséről nem is beszélve. Basszus: nem az a közönség által legkedveltebb film, amelyet a legtöbben néztek meg? Azaz a Szabadság Szerelem? Egyáltalán nem tűnik fel senkinek, hogy ezen a szemlén a legnézettebb magyar film még csak nem is indult???
 
2007. február 6. kedd, 20:49 1. | boogie
Jó döntések egy jó szemle végén.

nka emblema 2012